معرفی شخصیتمقالات فروشمقالات فن بیان و سخنوریمقالات مدیریت و رهبریمقالات مذاکرهمقالات مهارت های فردی

زندگی نامه تونی رابینز

آنتونی جی رابینز ملقب به تونی رابینز، کارآفرین، مشاور، استراتژیست کسب و کار، استراتژیست زندگی و فعال بشر دوست است که در سال 1960 در منطقه هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده است. او همچنین یکی از برترین نویسندگان و سخنرانان جهان نیز هست. او به واسطه کتاب‌های معروف و پر فروش خود در حوزه انگیزشی و موفقیت به شهرتی بی نظیر در سراسر جهان دست یافته است. کتاب‌های آنتونی رابینز در ایران هم جز پر فروش ترین کتاب‌ها هستند و او در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. در ادامه مطلب ” زندگی نامه تونی رابینز “ با ما همراه باشید.

چشم‌اندازی برای خود به وجود آورید و هیچگاه نگذارید محیط ، باور سایر مردم یا محدودیت‌های گذشته موجب تاثیرگذاری روی تصمیمات‌تان گردد

زندگی نامه تونی رابینز

تونی رابینز به واسطه‌ی دانشی که از قوانین جهان بدست آورده بود در زمان کوتاهی توانست به اکثر رویاها و آرزوهای خود برسد و آن‌ها را به واقعیت تبدیل کند. افراد بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارند که برای رسیدن به آرزوها و امیال خود در دوره‌های او شرکت نموده و یا کتاب‌های او را مطالعه می کنند.

آنتونی رابینز یک شعار بسیار معروف و جهانی دارد که در آن می گوید: همه‌ی ما استاد سرنوشت خود هستیم

بخش عمده ای از آنچه او در دوره ها، کارگاه های آموزشی، سمینارها و کتاب‌هایش می گوید، به انگیزه دادن و الهام بخش بودن مربوط می گردد.

 

زندگی نامه تونی رابینز

دوران کودکی آنتونی رابینز

تونی رابینز پس از اینکه مدرک دوره دبیرستان خود را گرفت، دست به انجام کارهای گوناگونی زد اما نتوانست کار مناسبی برای خود دست و پا کند. او در سن 22 سالگی در یک آپارتمان در محله پایین شهر زندگی می‌کرد و زندگی بسیار بدی داشت. وزن او در آن دوران به 120 کیلوگرم رسیده بود و به تنبلی، بی حالی و خواب آلودگی مبتلا شده بود اما گوشه ی ذهنش امیال و آرزوهایی جاه طلبانه داشت که آن ها را زنده نگه داشته بود.

تونی تصمیم گرفت تا برای داشتن زندگی بهتر و کسب درآمد ابتدا وزن خود را کم کند و سپس به مطالعه درباره راه های کسب درآمد و ثروت بپردازد. او هر کتابی را می‌خواند متوجه می‌شد اطلاعات این کتاب ها ضد و نقیض هستند و یکی نظریه دیگری را زیر سوال می‌برد، بنابراین او تصمیم گرفت تا از خواندن این کتاب‌ها دست بردارد.

تونی پس از ماه ها تحقیق و بررسی تصمیم گرفت فرد سالمی که از تناسب اندام هم برخوردار بود را پیدا نموده و از اعتقادات، افکار و نحوه تغذیه ی او الگو برداری کند. بدین ترتیب او با استفاده از شیوه های روانشناسی و کنترل ذهن و فکر توانست 15 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهد.

تونی به دلیل علاقه ای که به ورزش و سبک جدید زندگی اش پیدا نموده بود، تصمیم گرفت تا از همین روش برای کسب درآمد هم استفاده کند. نتیجه ای که توانسته بود از تناسب اندام و ورزش در زندگی بگیرد، او را مشتاق نموده بود تا در تمام زمینه‌های زندگی از این روش استفاده نماید. او توانست با استفاده از این روش جادویی در 2 سال زندگی خود را به طرز باور نکردنی زیر و رو کند.

امور انسان دوستانه آنتونی رابینز

تونی در سال 1991 بنیاد خیریه ای با هدف کمک به کودکان عقب مانده، سالمندان، زندانیان و افراد بی خانمان تاسیس نمود. رابینز با شرکت در تعداد زیادی خیریه در نقاط مختلف جهان توانسته تا مبلغی بالغ بر 70 میلیون وعده غذا برای نیازمندان تامین کند که در نوع خود باور نکردنی است. او می‌گوید در حال تلاش است تا بتواند سالیانه یک میلیارد وعده غذایی برای نیازمندان جهان تامین کند. او بسیار خیر است و مقدار قابل توجهی از درآمد خود را صرف کمک به فقرا می‌کند و مدارس و دانشگاه های بسیاری را برای فقرا ساخته است.

تونی برنامه هایی را در بیش از 50000 زندان، 700 زندان و 1500 مدرسه در طول سال برگزار می‌کند و به 250000 کودک هندوستانی که به آب آشامیدنی دسترسی ندارند، آب رسانی می‌کند.

او معتقد است که بخشش باعث بیشتر شدن پول و ثروت می‌شود. او در تمام سمینار ها، کتاب ها، دوره ها و کارگاه های خود بار ها و بار ها به این موضوع اشاره می‌کند که اگر ببخشید درآمدتان چندین برابر می‌شود. همین کارهای انسان دوستانه رابینز باعث شده تا او در میان مردم محبوبیت بی نظیری کسب کند.

زندگی نامه تونی رابینز

زندگی شخصی تونی رابینز

تونی رابینز در سال 1982 با بکی ازدواج نمود. بکی از ازدواج قبلی خود یک دختر داشت که همراه با او و تونی زندگی می‌کرد. در سال 2001 تونی از بکی جدا شد و در همان سال با سیج ازدواج کرد. رابینز سالیانه بیش از 30 میلیون دلار درآمد دارد و معتقد است که ذهن انسان این توانایی را دارد تا از موانع عبور کند. این دقیقا همان چیزی است که او سال‌هاست آموزش می‌دهد. ابتدا هیچ کس علاقه ای به گوش دادن صحبت‌های تونی رابینز حتی به رایگان نداشت چه برسد که بخواهد برای او هزینه هم بکند، اما امروز او به جایگاهی رسیده که مردم برای دیدن و شرکت در سمینارها و کارگاه های او به اصطلاح سر و دست می‌شکنند.

 

آثار آنتونی رابینز

همان طور که ذکر شد آنتونی به عنوان یک نویسنده قدرتمند کتاب‌های بسیاری را منتشر نموده است. از برترین و پر فروش ترین کتاب‌های آنتونی می‌توان به کتاب قدرت نامحدود، رها سازی قدرت درون و 365 گام به سوی موفقیت اشاره نمود. لیست کتاب‌های آنتونی رابینز در ادامه آمده است:

 • قدرت نامحدود
 • 365 گام به سوی موفقیت
 • رها سازی قدرت درون
 • قدرت شگرف بودن
 • افکار بزرگ
 • مهارت در بازی زندگی
 • گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ
 • مهارت در بازی زندگی
 • تکنیک های ساده برای زندگی

زندگی نامه تونی رابینز

انرژی عجیب سخنرانی های تونی رابینز

اگر یکی از طرفداران او باشید نیازی به اشاره نمودن ما نیست اما اگر او را نمی‌شناسید باید بدانید سخنان او می‌تواند تحول عظیمی در زندگی شما ایجاد کند. در این بخش چند جمله معروف و به یاد ماندنی از رابینز انتخاب نموده ایم که می تواند انرژی فوق العاده ای به شما منتقل کند:

اگر شما بر این باور هستید که می توانید، حق با شماست و یا اگر باور دارید که نمی‌توانید باز هم حق با شماست؛ در هر صورت حق با شماست.

 • راز بزرگ زندگی کردن، بخشیدن است.
 • گذشته شما هیچ گاه با آینده شما برابری نمی‌کند.
 • معنای هر چیز دقیقا همان چیزی است که ما به آن می‌دهیم.
 • بر روی هر چیزی که تمرکز کنید، انرژی شما همان جا جاری می‎شود.
 • تنها دلیلی که ما نمی‌‎توانیم به رویاهایمان برسیم، دقیقا همان چیزی است که خودمان آن را ساخته ایم. (بهانه‌ها)
 • افردای که سوال های بهتری می‌پرسند، جواب‌های بهتری می‌گیرند و موفق تر می‌شوند.
 • هیچ کس در دنیا تنبل نیست، بلکه هدف مهمی ندارند تا بتواند آن‌ها را از جایشان بلند کند.
 • شما هر باوری در ذهنتان داشته باشید، دقیقا همان را تجربه خواهید کرد.
 • این مهم نیست که چقدر اشتباه کرده اید یا در آینده می‌کنید، مهم این است که در هر حالت باز از افرادی که تلاش نمی‌کنند جلوتر هستید.
 • درآمد شما دقیقا به استانداردهای شما بستگی دارد، این موضوع نه به اقتصاد ربطی دارد نه صنعت
 • تا زمانی که زنده هستید سعی کنید آن طور که علاقه دارید زندگی کنید، تجربه‌های زیادی را بدست بیاورید و مراقب خود و دوستانتان باشید. خوش بگذرانید، عجیب و غریب باشید، با دوستان وقت بگذرانید، به هر حال این زندگی شماست، سعی کنید از آن لذت ببرید.

موفقیت های آنتونی رابینز

تونی رئیس یک هولدینگ بزرگ است که از 40 شرکت خصوص تشکیل شده است و درآمد او از این شرکت ها عددی بالغ بر 5 میلیارد دلار در سال است. وی سه سال متوالی است که توسط سایت‌ها، سازمان‌ها و مجلات مختلف به عنوان برترین و موفق ترین مشاور و مدیر کسب و کار در جهان شناخته می‌شود.

شرکت هولدینگ تونی رابینز توسط اکسنچر Accenture نیز به عنوان یکی از 50 کسب و کار برتر جهان شناخته شده است. همچنین نشریه هاروارد بیزینس Harvard business این هولدینگ را به عنوان یکی از 200 کسب و کار برتری جهان شناخته است. آمریکن اکسپرس American express  هم کسب و کار تونی را به عنوان یکی از 6 کسب و کار برتر جهان شناسایی نموده است.

بسیاری از افراد معروف و محبوب در جهان، تونی رابینز را به عنوان برترین مشاور کسب و کار جهان شناخته و او را به عنوان مشاور خود برگزیده اند که از جمله ی این افراد می‌توان به آشر، پیت بال، سرنا ویلیامز، اروسمیت و پیتر گرین اشاره کرد.

3 نقطه عطف تونی رابینز

آقای رابینز می گوید زندگی‌اش 3 نقطه عطف داشته است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم نمود:

نقطه عطف اول: جیم ران

نخستین نقطه‌ی عطف زندگی تونی، شرکت در سمینار جیم ران بوده است. ران سخنران انگیزشی و نویسنده انگیزشی بسیار محبوبی بود و تونی با شرکت در سمینار او زندگی‌اش تغییر نمود.

نقطه عطف دوم: قدرت نا محدود

او در سنین جوانی با خود عهد کرد تا وقتی که بزرگ و ثروتمند شد به انسان‌های نیازمند کمک کند. او در سن 26 سالگی خود، کتاب قدرت نامحدود خود را منتشر نمود که این کتاب او را بسیار سریع به شهرت جهانی رساند. شاید نگارش و انتشار این کتاب نقطه‌ی عطف زندگی رابینز باشد.

نقطه عطف سوم:

یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین کارهایی که تونی در زندگی خود انجام داده، مشاوره‌هایی بوده است که به ارتش آمریکا داده و توانسته با این مشاوره‌ها بازدهی ارتش آمریکا را تا حد زیادی افزایش دهد.

تونی رابینز، رکورد دار تغییر افراد

تونی رابینز در حال حاضر یکی از رکورد داران تغییر و تحول افراد در زندگیست، چرا که زندگی بسیاری با آموزش‌های او دگرگون شده است و دلیل این موضوع هم این است که آموزه‌های او در عین سادگی بسیار تاثیرگذار و عمیق هستند. اگر فقط آنتونی رابینز را به عنوان مربی خود انتخاب کنید پس از مدتی که به حرف‌های او عمل نمودید، متوجه تحول عظیمی که در شما پدید آمده می‌شوید.

علاوه بر مردم عادی در سر تا سر جهان که به تونی علاقمند هستند، ارتش آمریکا هم برای آموزش حرفه ای و همین طور ذهنی خود از تونی رابینز مشاوره دریافت می‌کند. به طوری که بسیاری از افرادی که از استرس، اضطراب و ناراحتی رنج می برده‌اند، پس از دریافت مشاوره از تونی، به آرامش رسیده‌اند.

کلام پایانی

هرگاه اتفاقی برای شما ی افتد، مغز شما دو سوال می‌پرسد. آیا اتفاقی که افتاد به معنی شادی است یا رنج؟ من به عنوان مغز باید چه کاری انجام دهم تا رنج را دور و شادی را به سمت خود جذب کنم؟

آنتونی رابینز در این باره می‌‎گوید، پاسخ به این سوال به اصل تعمیم یا عمومیت دادن باز می‌گردد. شما در ذهن خود باورهایی ساخته اید که به شما می‌گوید چه چیزی شما را رنج داده و چه چیزی شما را خوشحال می کند. تونی می‌گوید، هیچ چیز منفی را به خود تعمیم ندهید، به طور مثال نگوئید من بی کفایت هستم، من نمی توانم چون ذهن شما ماشینی برای باورهای شماست. پس بدانید هر چیزی را در زندگی بپذیرید، حتما همان برای شما در زندگی پیش می آید.

آنتونی رابینز می گوید: اعتقادات ما هم نیروی زیبای آفرینش دارند و هم تخریب کننده هستند.

آنتونی رابینز قصد دارد تا با کمک به دیگران جهان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند. آنتونی قصد دارد تا کاری کند که مردم جهان سرنوشت خود را به دست بگیرند. اهداف مناسبی برای خود انتخاب، زندگی خود را در مسیر موفقیت به پیش ببرند، از پس ناکامی‌های مالی بر بیایند، روابط خودشان را با دیگران بهبود ببخشند و در نهایت به کشور و جامعه خود خدمت کنند.

او برای کشف توانایی های درونی خود و بهبود بخشیدن آن نیمی از عمر خود را صرف کمک به دیگران نموده است. همچنین تونی بنیادی با نام بنیاد آنتونی رابینز دارد که در حوزه‌ی کمک به دیگران برای دستیابی به موفقیت های فردی و حرفه ای فعالیت دارد.

آنتونی رابینز بر این باور است که فرآیند ارزیابی و تفکر چیزی بیش تر از پرسش و پاسخ در درون ما نیست. در واقع از نظر او نحوه ارزیابی و تفکر ما احساسات ما را شکل می‌دهد. احساسات به طور صد در صد در نوع رفتار بخصوص مسئولیت پذیری ما دخیل بوده و هستند. در نهایت همین عادت ها و رفتار‌ها هستند که سرنوشت ما را رقم می‌زنند.

آنتونی به عنوان مشاور در سازمان های متعدد و همین طور برای چهره های معروف بسیاری در جهان فعالیت نموده است. او با سازمان ها و مجموعه هایی مانند آی بی ام، امریکن اکسپرس، ارتش ایالات متحده آمریکا، ای تی اند تی و همین طور با تیم های ورزشی مانند تیم بسکتبال لوس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک نیز فعالیت داشته است.

گزیده ای از کتاب های تونی رابینز :

تونی رابینز می‌گوید همیشه از من می‌پرسند: “چیزی که افراد کمی در مورد شما می‌دانند چیست؟”
این ممکن است تعجب‌آور نباشد ، اما آماده‌سازی برای من اهمیت ویژه‌ای دارد. قبل از اینکه بخواهم هر تصمیم تجاری‌ای را اجرایی کنم و یا هر مدیریتی را پیش ببرم، مغز و بدنم را با تمام جزئیات لازم و ممکن مجهز می‌کنم.
اگر مستند netflix را ببینید ، درواقع شما یک سری اطلاعات مختصر از شدت و سطح توجه به جزئیاتی که ما برای آماده‌سازی هر یک از رویدادهای خود به آن‌ها می‌پردازیم، به دست می‌آورید؛ اما واقعیت این است که شدت این جزئیات حتی پیچیده‌تر از آن است که بیشتر افراد تصور می‌کنند.
“جلسه آماده‌سازی با فرصت کافی ، نتایجی به بار می‌آورد که ما آن‌ها را شانس می‌نامیم.”
ما می‌توانیم به افرادمان خدمت کنیم و هر بار شاهد موفقیت‌های بی‌شماری باشیم ، نه به این دلیل که خوش‌شانس هستیم ، بلکه به این خاطر که به ما فرصت خدمت‌ رسانی داده‌ شده است و وقتی روز فرا می‌رسد ، ما آماده خدمتگزاری هستیم.

آماده سازی

فرایند آماده‌سازی درواقع هرگز متوقف نمی‌شود و همیشه ادامه خواهد داشت. نگاهی به پشت پرده رویداد Unleash the Power Within در این هفته نشان می‌دهد ه من و تیمم هرلحظه را با جزئیات و دقیقه‌ به‌ دقیقه بررسی می‌کنیم مثلاً چه کسی در اتاق است ، بزرگ‌ترین پیشرفت آن‌ها چیست ، بزرگ‌ترین چالش‌های آن‌ها چیست. در این لحظه خاص ، ما در حال به‌روزرسانی صدها مربی خود هستیم. مربیانی که از نزدیک با گروه‌های خودکار می‌کنند و در ارتباط هستند. ما در واقع در حال کاوش و جستجوی الگوها هستیم.
چرا؟
چون حتی اگر صدها بار کار UPW را انجام داده باشیم ، بازهم هر بار تجارب جدیدی برایمان به دنبال خواهد داشت. هر گروه UPW منحصربه‌فرد است و من و تیم با دقت به بررسی آن‌ها و خصوصاً نیازهای آن‌ها می‌پردازیم.
مردم به برنامه‌های ما می‌آیند زیرا آن‌ها مشتاق‌اند تا معنا و هدف زندگی را بیاموزند و باقی زندگی خود را در این راه و برای رسیدن به هدف زندگی‌شان صرف کنند. این مأموریت امتیاز بزرگ زندگی من است و به همین دلیل است که به دانستن داستان‌های شما، بزرگ‌ترین اهداف و خواسته‌هایتان و بزرگ‌ترین موانعی که در راه رسیدن به اهدافتان دارید ترغیب می‌شوم.
تلاش تیم خارق‌العاده من و صدها نفر از کارمندان ، مربیان ، رهبران ارشد ، تیم A / V و خانواده RRI و همچنین مهارت ، استعداد و تخصص محض آن‌ها در پشت‌صحنه، به ایجاد این لحظات جادویی کمک می‌کند.

چند توصیه مهم از تونی رابینز

 • اولین گام برای دستیابی به هر خواسته ای این است که آن را با تمام وجودتان بخواهید و نسبت به آن اشتیاقی سوزان داشته باشید.

 • آرامش را در معاشرت با افراد مثبت اندیش جستجو کنید افراد منفی‌نگر ، طبیعتی خالی از صفا و صمیمیت دارند…!

 • سال جدید مساوی است با یک زندگی جدید ! تصمیم بگیرید امروز می‌خواهید تبدیل به چه کسی شوید ، چه چیزی به دست آورید و چگونه زندگی کنید .

 • مشکلات خودتان را تعیین نمایید ، اما تمرکز خود را روی قدرت و انرژی خود بگذارید .

 • زندگی یک موهبت الهی است و به ما برتری ، فرصت و مسئولیتی اعطا می کند تا با بزرگتر و بیشتر شدن ، بتوانیم ببخشیم

 • بیشتر مردم در زندگی شکست می‌خورند زیرا خود را سرگرم چیزهای جزئی می‌کنند .

 • من بر این باورم زندگی دائما در حال آزمایش ما می‌باشد تا سطح تعهدات ما را اندازه بگیرد. و بزرگترین پاداش زندگی برای افرادب است که دست از تعهد بی‌پایان خود بر نمی‌دارند تا هنگامی که به اهداف خود دست یابند . این سطح از عزم می‌تواند کوه‌ها را حرکت دهد ، اما باید ثابت‌قدم و با عزمی راسخ باشید .

 • موفقیت بدین معناست که کارهایی که دوست دارید انجام دهید را در زمان و مکان دلخواه با افراد دلخواه و به اندازه‌ی دلخواه انجام دهید .

   

بیوگرافی آنتونی رابینز در یک نگاه :

نام اصلی
آنتونی رابینز
زاده ۲۹ فوریهٔ ۱۹۶۰ ‏(۶۲ سال)
شمال هالیوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا
پیشه نویسنده، سخنران حرفه‌ای، مربی، بازیگر استاد دانشگاه
زمینه کاری روانشناسی، خودیاری
ملیت ایالات متحده آمریکا
فرزند(ان) ۴ ، از جمله جریک رابینز
وبگاه https://tonyrobbins.com/

کتاب جدید آنتونی رابینز :

کتاب پول: «پول: استاد بازی» از جدیدترین کتاب های منتشر شده است. فعلا کسی با این عنوان این کتاب را در ایران ترجمه نکرده است و عمدتا توسط جند مترجم با عناوین کتاب ماشین پولسازی یا اهرم های پولدار شدن منتشر شده است که تعریف درستی نیست.

تونی رابینز در این کتاب در 7 گام ساده روش رسیدن به آزادی مالی برای داشتن زندگی راحت بدون نگرانی و استرس مالی را با استفاده از  تجارب 50 فرد ثروتمند دنیا از جمله وارن بافت، فوربر، دالیو و غیره به رشته تحریر آورده است. در کنار این کتاب یک نسخه دی وی دی تصویری هم برای مخاطبان ارائه میدهد تا شفافیت گفته های این کتاب را روشن کند.

عناوینی که در کتاب «پول: استاد بازی» به آنها پرداخته است شامل :

 1. برای صرفه جویی و استفاده درست ازز انرژی و زمان خود مشکلات را شناسایی و آن را یاداشت کنید.
 2. به گذشته برنگردید.
 3. سعی کنید از زندگی فعلی خود لذت کافی را ببرید و حتما مراقب باشید دوستان خود را از دست ندهید. ( در ایران پاسخگو نیست :))
 4. اگر درگیر جزئیات شوید شکست خواهید خورد.
 5. چگونه از یادگیری خود در خلوت خود بتوانیم در جمع پاداش بگیریم.
 6. اگر کاری که بلد نیستید انجام دهید و اگر وارد آن شدید سعی کنید دیگر آن را انجام دهید.
 7. ما می توانیم هر زمان خود را تغییر دهیم. اگر دنبال پولدار شدن هستید برای آن تلاش کنید.
 8. دنبال شاهکار بودن و نسخه به روز خود باشید. پیشنهاد می شود دوره بهترین ورژن من از مهارت فردی 1 را مطالعه کنید.
 9. طبق تصمیم و گفته ای که با خود داشتید به آن عمل کنید. با خود صادق باشید.
 10. به هر چیزی که برای دیگران یاد می دهید خود شما هم به آن پایبند باشید.
 11. مهارت حل مسئله در خود را تقویت کنید. افراد موفق 95 درصد از وقت خود را صرف پیدا کردن راه حل می کنند.
 12. اگر دنبال بالا بردن کیفیت زندگی خود هستید روی مهارت های ارتباطی خود متمرکز شوید.
 13. اگر می خواهید موفق باشید، از تجارب دیگران استفاده کرده و آن را به نسخه ایده آل خود تبدیل کنید.
 14. مشکلات را به چشم یک فرصت ببینید. بدون مشکل رشد شما کامل نخواهد بود.
 15. مسئولیت پذیر باشید. زندگی از شما تعهد میخواهد تا موفقیت را به شما هدیه کند.
 16. منحصر به فرد باشید. دنبال یک چیز باشید و در آن بهترین باشید.
 17. روی باورهای خود تجدید نظر داشته باشید. باورهای که هیچ ارزش افروده ای به شما ندارد را دور بریزید.
 18. اگر به سطح زندگی بی کیفیت فکر کنید، لیاقت شما همان است.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای
نمایش بیشتر

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا، یک موسسه آموزش مهارت‌های فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روش‌های ایده‌پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارت‌های مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد، مدیران و سازمان ها می‌باشد.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز. انشا الله برای شما مفید بوده باشه. ممنون از همراهی صمیمانه شما. با ما همراه باشید.

 1. با سلام خدمت شما. واقعا مقاله هاتون عالین. من تونی رابینز رو خیلی وقته میشناسم اما خیلی چیزهایی که تو این مقاله اوردین رو‌ نمی دونستم. من همه مقاله هاتون رو دنبال میکنم. اگر تونستید مقاله ها رو بیشتر کنین. ممنون

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز. ممنون از لطف و محبت شما. باعث افتخار ماست که مار ور دنبال می کنید. ما همیشه سعی بر این داشته ایم که بتونیم با نگارش مقالات، اطلاعات شما عزیزان رو افزایش بدهیم. با دیگر مقالات ما همراه باشید.

  1. با سلام خدمت شما. این نظر لطف شماست. خیلی خوشحال هستیم که اولا به سایت ما مراجعه فرمودید و دوما بابت دقتی که در خواندن مقاله داشتید. هدف مجموعه آیا بالا بردن اطلاعات مخاطبین و انگیزه دادن در راستای رسیدن به موفقیت در زندگی است. متشکر از همراهی شما. با دیگر مقالات ما هم همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا