درباره ما

درباره مدرسه کسب و کار آیا AYA Business School

موسسه فرهنگی هنری آکام یاران اندیشمند دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با نام تجاری مدرسه کسب و کار آیا، یک آموزشگاه مهارتهای فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها می باشد. که در این راستا با کنار هم قرار دادن اساتید معتبر دانشگاهی و اساتید مجرب کسب و کار سعی در کمک به بهبود روند رشد کسب و کارها دارد و بدین منظور مجری برگزاری دوره های آموزشی متفاوتی در زمینه ی ارتقا و رشد کسب و کار، مذاکره و فروشندگی حرفه ای، زبان بدن و چهره شناسی، مدیریت و مهندسی فروش، کارآفرینی و مدیریت رهبری، سخنوری و فن بیان، تدوین برنامه بازاریابی، هوش هیجانی و مدیریت احساسات و مدیریت و رشد کسب و کار(MBA) می باشد.

خدمات مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب وکار آیا حاصل دانش، تجربه و تلاش بیش از 10 ساله موسس آن برای ایجاد محیطی همه جانبه برای پیشرفت یک کسب و کار میباشد. در این مجموعه تمام ابعادی که یک کسب و کار برای رشد خود باید با آنها همگام شود درنظر گرفته شده است که بشرح زیر می باشد:

  • برگزاری دوره های آموزشی
  • انجام فعالیت های دیجیتال مارکتنیگ
  • ارائه مشاوره به سازمان های بزرگ و کوچک

درباره دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی به عنوان موسس مدرسه کسب و  کار آیا ماموریت مجموعه را آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها بنا نهاده است.

همچنین از آنجاییکه ایجاد تفکر استراتژیک در هر زمان متناسب با شرایط موجود، در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف مدرسه کسب و کار آیا کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با مشاوره های خاص به آنها درکنار آموزش و ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی افراد می باشد.

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ مدرسه کسب و کار آیا

در مدرسه آیا موازی با ارائه آموزش و مشاوره های کاربردی رسالت دیگر مجموعه به روز و همگام نگه داشتن کسب و کارها با تکنولوژی روز دنیا یعنی دیجیتال مارکتینگ میباشد. امروزه اهمیت فضای مجازی برای کسب و کار ها فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر را ایجاد نموده است، از جهتی فرصتی ناب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و رشدی چشمگیر خواهند داشت و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند و اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد. در مجموعه آیا با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینک همه جانبه این آسودگی خیال برای کسب و کارها فراهم گردیده تا همواره خود را همگام با فرصت ها نمایند.

شعار مجموعه آیا ?Do you want to go further  میباشد که قطعاً هدف هر کسب و کار همین است. تمایز و تفاوت دکتر یحیی علوی در انجام دادن و رسیدن به همه چیز با دیدگاه زیر است:

“Think Out side the box ”

“بدون حد ومرز فکر کن

اهداف و راهبردها و ماموریت مدرسه کسب و کار آیا 

ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار در ایران ویژگی های خاص خود را دارد که با مطالعه در بازارهای ایران و بررسی شرایط و قوانین و همچنین فرهنگ و سنت مردم ایران فراهم می شود. از طرفی مدیریت و رشد و ارتقای کسب و کار براساس استانداردهای جهانی و تحولات در کسب و کارها امری ضروری است. بدین منظور نیاز ایجاد تفکر استراتژیک در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف « مدرسه کسب و کار آیا » کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با آموزش ها و مشاوره به سازمان ها و همچنین ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی می باشد.

نمونه هایی از مشتریان مدرسه کسب و کار آیا

  • مشاوره کسب و کار شرکت ایتوک فردا
  • برگزاری دوره های سخنوری ، چهره شناسی و زبان بدن برای پرسنل شرکت آریوژن فارم مد
  • مشاوره ی کسب و کار شرکت کویین پکت
  • برگزاری چندین دوره فارما برای داروسازان
  • دوره های فروش و زبان بدن شرکت عماد آرا
  • مشاوره کسب و کار سازمانهای دسینی، زاگرس پوش، نفت سپاهان، پیشگامان کویر یزد، مینو ، گلرنگ ، سینره، ال جی، کوماسی و …..

 

تیم مدرسه کسب و کار آیا

تیم مدرسه کسب و کار آیا از مجموعه ای از افراد مجرب در زمینه های آکادمیک و اجرایی در صنایع و در کنار آنها، جوانانی خبره و ماهر که همگی دوره‌های مختلف مهارتی را نزد بهترین اساتید گذرانده و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر داشته اند تشکیل یافته است.

سند چشم انداز و ماموریت مدرسه کسب وکار آیا

۱ .قانون توانمندسازی مشتری

مشتریان خود را با دانش، استراتژی‌ها و اعتماد به نفس توانمند می‌کنیم تا در دنیای پویای فروش، بازاریابی و کوچینگ کسب و کار، جزء برترین‌ها باشند.

2.قانون کنجکاوی ابدی

فرهنگ کنجکاوی و یادگیری مستمر را پرورش می‌دهیم، روندها و استراتژی‌های نوآورانه را برای پیشرو ماندن در صنعت همواره بررسی خواهیم کرد.

3. قاعده تأثیر اخلاقی

اخلاقیات و صداقت را در هر جنبه از کار خود می‌پذیریم، و اطمینان حاصل می‌کنیم که مشتریان ما به موفقیت برسند و در عین حالیکه تأثیر مثبتی بر ذینفعان خود می‌گذارند

4. قانون تعالی مشارکتی
همکاری بین دانشجویان، اساتید، کارشناسان و صنعت را برای ایجاد محیطی که تعالی و رشد متقابل را پرورش می‌دهد، تقویت می‌کنیم.

5. قانون رهبری تطبیق پذیر

رهبران آینده را به مهارت‌های انطباقی و انعطاف‌پذیری مجهز می‌کنیم تا در آینده کسب و کار که به سرعت در حال تغییر است شکوفا شوند و آنها را قادر سازد تا کسب‌وکارشان را به سمت موفقیت هدایت کنند.

6. قانون نوآوری خلاق

تفکر خلاق و راه حل‌های نوآورانه را تشویق می‌کنیم، و مشتریان خود را برای حل چالش‌های پیچیده با رویکردهای علمی توانمند می‌کنیم.

7. قانون مشتری مداری
مشتری را در قلب و مرکز هر استراتژی و تصمیم قرار می‌دهیم و راه حل‌های متناسب با نیازها و آرزوهای منحصر به فرد او را ارائه خواهیم داد.

8. قانون تنوع فراگیر
تنوع و گوناگونی را در آغوش می‌گیریم و تنوع دیدگاه‌ها و زمینه‌ها را برای رشد و موفقیت جمعی جشن می‌گیریم.

9. قانون تاب آوری و سرسختی
تاب آوری و سرسختی را در مشتریان خود توسعه می‌دهیم و آنها را به قدرت غلبه بر موانع و استقامت در رسیدن به اهداف خود مجهز می‌کنیم.

10. قانون میراث تأثیرگذار
مشتریان خود را الهام می‌بخشیم تا تأثیری ماندگار بر کسب و کار، جامعه و جهان خود بگذارند و میراثی معنادار و ماندگار ایجاد کنند.

واحد مدیریت

الناز معینی

مدیر عامل

دکتر یحیی علوی

بنیانگذار

دکتر افشین خانزادی

عضو هیات مدیره

واحد آموزش

میلاد فرهمندفر

سرپرست کل آموزش

نگین چوبینه

مدیر آموزش اکونومی

زهرا ورسیده

مشاور آموزش (بخش اکونومی)

مهناز فتاحی

مشاور آموزش(بخش الیت)

ریحانه سلمانی

مشاور آموزش (بخش الیت)

نازگل احمدی

کارشناس اداری

محمد رضا مظفری

مشاور آموزش

امیر حسین کلهر

مشاور آموزش

واحد دیجیتال مارکتینگ

بابک میثاقی

مدیر مارکتینگ

حسین خدمتگذار

سرپرست موشن گرافیک

سروناز عبدالهی

طراح گرافیک

مهدی خدابخش

طراح سایت

سارا رهنمای فرزام

تدوینگر

مرضیه علیاری

کارشناس شبکه های اجتماعی

واحد مالی و اداری

الهه برادران نجار

مسئول دفتر

صابر خواجوی

کارشناس مالی

روژان اسماعیل زاده

کارشناس مالی

واحد اداری

واحد تدارکات

حسین رمضانپور

مسئول تدارکات