دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی

مدرس : دکتر یحیی علوی

Pro Selling Course

 

دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی چیست؟

دوره فروشندگی حرفه ای دکتر یحیی علوی، حاصل 14سال آموزش تخصصی و تربیت 300هزار فروشنده حرفه ای است. مدرسه کسب و کار آیا بزرگترین برگزارکننده دوره فروش در ایران است.

فروشندگان حرفه‌ای به دلیل اینکه کار متفاوتی انجام می‌دهند از بقیه متمایز نیستند. بهترین کارشناسان فروش آن‌هایی هستند که اطلاعات خود را به روز می‌کنند و به اطلاعات رایج بسنده نمی‌کنند. اطلاعاتی که فروشندگان را به عنوان یک راهنمای دلسوز، توانا و مفید به مشتریان معرفی می‌کند.
هر شخصی که مشغول فعالیت است یا قصد دارد در آینده به عنوان فروشنده فعالیت نماید، ابتدا باید اصول اولیه فروشندگی را فرا بگیرد. فروشندگی 7 اصل مهم و اصولی دارد که به عنوان سنگ بنای فروشندگی شناخته می‌شود و فراگیری آن برای همه فعالان حوزه فروش و کسب و کار ضروری است.

چرا باید در دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی شرکت کنیم؟
  • اگر مدیر شرکتی هستید که علی رقم داشتن ایده‌های نوین و شایستگی بسیار، به دلیل عدم موفقیت در جذب و نگهداری مشتریان خود با شکست مواجه می‌شوید.
  • اگر به عنوان یک مذاکره کننده حرفه‌ای قصد فعالیت دارید، ابتدا باید مهارت‌های بنیادی این امر را یاد بگیرید.
  • اگر در حوزه فروش فعالیت دارید، باید به طور مکرر مهارت‌های خود در زمینه فروش را بالا و بالاتر ببرید تا بتوانید به یک فروشنده‌ی همه فن حریف تبدیل شوید.
  • اگر درآمد زایی شما در راستای جلب اعتماد دیگران است، باید بتوانید مشتری را متقاعد کنید که بهترین خرید را انجام دهد. برای رسیدن به این هدف باید مهارت‌های جلب اعتماد و متقاعدسازی را در بالاترین سطح فرا گرفت.

  و به صورت کلی تمام افرادی که قصد دارند در حوزه فروش فعالیت کنند، با شرکت در دوره فروشندگی و نهایی سازی، تمام مهارت‌های لازم جهت تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای را می‌آموزند.‌

با شرکت در دوره فروش چه توانمندی‌هایی بدست می‌آوریم؟

با شرکت در دوره فروشندگی و نهایی سازی و آشنایی با مهارت‌های سخت و نرم در فروش، ابتدا با نرم افزارهای فنی مورد نیاز در این حرفه آشنا می‌شوید و سپس با مهارت‌های فردی تعامل و ارتباط با دیگران آشنا می‌شوید.
در ادامه هفت اصل فروشندگی حرفه‌ای که شامل؛ نحوه مشتری‌یابی، روش‌های ایجاد ارتباط و جلب اعتماد، روش‌های تشخیص نیاز مشتری، روش‌های معرفی محصول و خدمات، روش‌های پاسخ به اعتراض مشتریان، روش‌های نهایی کردن فروش و روش ایجاد چرخه فروش مجدد آشنا می‌شوید.
معرفی تاثیرگذار محصول در 90 ثانیه، مهارت‌های فن‌بیان و نفوذ کلام در مذاکره از سایر سرفصل‌های دوره آموزشی ‌فروشندگی و نهایی سازی است.

مخاطبان دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی

مدیران کسب و کارها

افزایش مهارت‌های فروش برای جذب و نگهداری مشتری

فروشندگان

افزایش مهارت برای تبدیل شدن به یک فروشنده همه فن حریف

مذاکره کنندگان

افرادی که به عنوان مذاکره کننده قصد جذب مشتری دارند.

ثبت نام در دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی

24 ساعت آموزش فروش حضوری به همراه مدرک رسمی مدرسه کسب و کار آیا

دوره فروشندگی حرفه‌ای

(فروش 3)

12 ساعت حضوری


3/990/000 تومان

دوره نهایی‌سازی فروش

(فروش 4)

12 ساعت حضوری


3/990/000 تومان

ویدئو دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی

18 ساعت ویدیو


2/670/000 تومان

صوت دوره فروشندگی و نهایی سازی

21 ساعت صوت


1/995/000 تومان

درباره دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان، مشاوران برتر و استاد مذاکره موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و دوره های کسب و کار ، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

ویدیوی معرفی دوره فروشندگی و نهایی سازی

سرفصل‌های دوره فروشندگی حرفه‌ای

 • داستان سرایی در فروش و روش های پرزنت محصول
 • آشنایی با نحوه سوال پرسیدن مناسب در جلسه فروش
 • آشنایی با نیاز و خواسته مشتری
 • آشنایی با مدل فروش SPIN
 • آشنایی با اصول مذاکره در فروش

سرفصل‌های دوره نهایی سازی فروش

 • آشنایی با سبک های مختلف رفع تعارض و مدیریت اعتراضات مشتری
 • آشنایی با 10 دلیل اصلی که از مذاکره فرار می کنیم
 • هشت نشانه مشتری قابل مذاکره
 • روشهای موثر در برنامه ریزی مذاکره
 • آشنایی با روشهای چانه زنی و پاتک های آن
 • تبدیل تعارض و مناظره به مذاکره
 • چگونه نه را تبدیل به بله کنیم
 • نهایی سازی فروش و روش های قرارداد بستن و پول گرفتن از مشتری

مشاهده یک ساعت ویدئوی رایگان فروش حرفه ای

لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را پر کنید.

نظرات شرکت کنندگان دوره فروشندگی و نهایی سازی

تصاویر دوره حضوری فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی

سوالات متداول دوره فروشندگی حرفه ای و نهایی سازی

دوره‌ی حضوری فروشندگی و نهایی سازی از چه تاریخی شروع می‌شود؟

لطفا برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره‌ فروش حضوری به تقویم آموزشی مراجعه کنید یا شماره خود را در فرم بالا ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

تفاوت دوره حضوری با ویدئویی و صوتی چیست؟

دوره‌های ویدئویی و صوتی، فایل‌های ضبط شده از دوره‌ی حضوری می‌باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارد. با خرید دوره‌های ویدئویی و صوتی، فایل آن در اختیار شما قرار می‌گیرد و همیشه در دسترس است.

بعد از خرید دوره‌ی ویدئویی و صوتی فایل‌ها از چه طریقی ارسال می‌شود؟

بعد از خرید دوره فایل‌ها به اکانت شما اضافه می‌شود. وارد پنل کاربری خود شده و به بخش محصولات خریداری شده بروید، از آنجا می‌توانید فایل دوره را به صورت استریم مشاهده کنید. (فایل‌ها همیشه در پروفایل شما وجود دارد و در صورت نیاز می‌توانید مجدد مشاهده کنید.)

دوره‌های حضوری مدرسه کسب و کار آیا کجا برگزار می‌شود؟

تمامی دوره‌های مدرسه کسب و کار آیا در تهران برگزار می‌شود و محل برگزاری هر دوره با شروع ثبت نام اعلام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره‌ 02126407570 تماس بگیرید.

تکنیک‌های معرفی محصول در فروشندگی چه کمکی به ما می‌کند؟

هر فروشنده می‌بایست تکنیک‌های متعددی برای فروشندگی فرا بگیرد. اولین قدم در امر فروش، معرفی کامل و بی‌نقص محصول است که باید با چاشنی جذابیت همراه گردد تا بتواند از همان ابتدا مشتری را برای خرید قانع نماید. این امر یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین کارهایی است که یک فروشنده موفق باید بیاموزد و آن را همیشه به کار ببندد.

آیا این دوره آموزشی شامل تکنیک‌های فروش تلفنی هم می‌شود؟

هدف دوره فروش حرفه‌ای ایجاد راهکارهای افزایش فروش در یک سازمان یا کسب و کار در تمامی ابعاد را شامل می‌شود. هر چند فروش تلفنی موفق تنها زمانی نتیجه بخش است که شما تکنیک‌های فروش موفق این دوره را آموزش دیده باشید.