کتابخانه

معرفی کتاب دیوانگان ثروت ساز

the entrepreneur roller coaster

 • در کتاب دیوانگان ثروت ساز می خوانیم

  این کتاب که اثر دارن هاردی است به خواننده کمک می کند تا از ورود به دنیای کارآفرینی نترسد و برای ورود به این دنیا درنگ نکند. او در این کتاب از سختی های زندگی و فراز و فرودهایی که برای رسیدن به موفقیت پیش روی شما قرار می دهد صحبت می کند. دارن از تجربه شکست های خود برای شما سخن می گوید تا شما بتوانید از تجربه او استفاده نموده و همان اشتباهات را مرتکب نشوید.

  معرفی کتاب دیوانگان ثروت ساز

  نویسنده کارآفرین شدن را مانند سوار شدن بر قطار وحشت شهربازی می داند که در کنار این که حس شیرین ریسک را در شما زنده می کند، فراز و فرودهایی نیز دارد که بالا و پایین های دنیای کسب و کار را برای شما تداعی می کند. او معتقد است استعداد کارآفرینی در همه ما وجود دارد و ما با به کار بستن اصول آن می توانیم از سواری قطار وحشت لذت ببریم. دارن معتقد است که آنچه در این کتاب نوشته انگیزه لازم و همین طور قدرت کافی را به خواننده می دهد تا بتواند با اعتماد به نفس بالا وارد این دنیای هیجان انگیز گردد.

  این کتاب مجموعه ای از توصیه ها را به خواننده ارائه می دهد که برای حرکت در مسیر صحیح کارآفرینی نیاز همه است. دارن هاردی به شما می آموزد چطور در مورد دلیل انجام کار و نحوه انجام دادن آن علاقه لازم را به خرج دهید و سپس درباره قوانین طلایی موفقیت در کسب و کار سخن می گوید. او به شما آموزش می دهد تا بدانید به دنبال چه هستید و مردم چه می خواهند تا با ارتباط دادن این دو به یکدیگر بتوانید به انچه می خواهید برسید.

  دارن در انتهای هر فصل تمرینات مختلفی به مخاطب می دهد تا بتواند هر آنچه فرا گرفته را به کار ببندد. او در بخشی از این کتاب می گوید: من به شما اعتقاد دارم. من دارن هاردی به این موضوع باور دارم که شما می توانید. این که شما اکنون در حال مطالعه این کتاب هستید، اتفاقی نیست. این کلمات دقیقا برای شما نوشته شده اند.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی
  دارن هاردی
   

  درباره نویسنده کتاب دارن هاردی :

  دارن هاردی یکی از برجسته ترین و مشهورترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی جهان است که سالهاست در این حوزه فعالیت داشته است. بسیاری او را ستاره موفقیت می نامند و معتقدند آنچه او آموزش می دهد می تواند زندگی هر کسی را متحول کند. او متولد 1371 در آمریکاست و علاقه ای به درس و دانشگاه هم نداشته است. او توانسته در 27 سالگی میلیاردر شود و هر آنچه برای رسیدن به این ثروت میلیاردی آموخته را در کتاب هایش به همه آموزش می دهد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  یک دیدگاه

  دکمه بازگشت به بالا