کتابخانه

معرفی کتاب رهبری- اثر الکس فرگوسن

leading book

 • معرفی کتاب رهبری نوشته سِر الکس فرگوسن مربی فوق العاده تیم منچستر یونایتد (معروف به شیاطین سرخ) در حوزه مدیریت روابط اجتماعی است.

  در کتاب رهبری leading شما با روش های الهام بخش رهبری سازمان و تیم برای بهبود روابط اجتماعی آشنا خواهید شد. چرا که فرگوسن اعتقاد دارد برای رهبری یک تیم به سخنان و افکار اعضای جوان سازمان توجه شود،چرا بهتر با واقعیت های موجود حال و آینده در ارتباط هستند.

  در بخش اول با اشاره به جنبه های خودشناسی به شما یاد می‌دهد چگونه به خویشتن راستین تبدیل شوید. چرا که اگر فردی قصد رهبری دارد ابتدا باید استعداد و مهارت فردی خود را افزایش و بهبود دهد، تا بتوانید دیگر اعضای تیم و سازمان را مدیریت کند.

  معرفی کتاب مدیر + دانلود خلاصه کتاب

  به عنوان مثال در یکی از توصیه های رهبری، تاکید می‌کند، در صورت اشتباه یکی از اعضای سازمان و تیم در همان لحظه واکنشی نشان ندهید، بگذارید اوضاع کمی آرام شود سپس در مورد آن تصمیم بگیرید.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  در ادامه با توضیح انواع مشاهده و روش چگونگی استفاده از آن برای نظارت بر کارکرد اعضا و تیم در یک سازمان، همچنین با اشاره به تکنیک های رهبری در چگونگی پیاده سازی و ترغیب افراد به حس مسئولیت پذیری در کار و غیره، به شما کمک می‌کند بتوانید با شناخت مهارت لازم برای تسلط بر فعالیت افراد سازمان آشنا باشید.

  در فصل های بعدی به جنبه های ایجاد اشتیاق در سازمان و چگونگی اجرای نظم و ترتیب در سازمان می پردازد. با روش های مجازات و برخورد با بی انضباطی های سازمانی آموزش های خوبی را ارایه می‌دهد.

  Alexander Chapman Ferguson
  معرفی کتاب رهبری

   

  درباره نویسنده 
  الکس فرگوسن Alexander Chapman Ferguson متولد 1941، بازیکن و سرمربی فوتبال بازنشسته اهل گلاسگو اسکاتلند است. با فتح بیش از 38 جام در 13 قهرمانی لیگ انگلیس و اروپا به عنوان مشهورترین مربی تاریخ فوتبال شناخته می شود. فرگوسن در کتاب رهبری روش های مدیریتی و چگونگی هدایت تیم با استفاده از تجربه 26 ساله خود در امر مدیریت را به نگارش آورده است.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا