کتابخانه

کتاب قدرت نامحدود

کتاب قدرت نامحدود

قدرت نامحدود “در مورد قدرت بر دیگران نیست. این در مورد قدرت بر خود است”.

کتاب قدرت نامحدود نوشته آنتونی رابینز در سال 1987 منتشر شد.

کتاب  قدرت نامحدود ،یک تابنامه خودآموز در زمینه های روانشناسی و مشاوره می باشد.

اگر تا به حال آرزوی زندگی بهتر را داشته اید ، “قدرت نامحدود” به شما نشان می دهد که چگونه به کیفیت فوق العاده زندگی مورد نظر و سزاوار خود برسید و چگونه بر زندگی شخصی و شغلی خود مسلط شوید.

“سفر زندگی با فرصت ها و امکانات نامحدود پر شده است”

رابینز در این کتاب راه های موفقیت را عنوان کرده به شما یاد می دهد که چگونه با اعتماد به نفس و تشخیص راه های درست به رویا های خود دست پیدا کنید زیرا همه ما در زندگی،به دلیل بی اعتمادی یا احساس ناامنی که داشتیم،برخی فرصت های زندگی مان را که می توانست به کلی آینده مان را تغییر دهد را از دست دادیم یا استفاده نکردیم.

در اینجا قدرت نامحدود،میتواند به شما کمک کند تا شخصیتتان را رشد دهید و بر تمام این حس های نا امنی و بی اعتمادی غلبه کنید.

“فرصت های نامحدود در انتظار شخصی است که جرات جستجوی آن را دارد”

نگرش نویسنده بسیار مثبت و منطقی است.

قدرت تفکر نویسنده به قدری بالاست که شما را وا می دارد لحظه ای قلم خود را کنار بگذارید و فقط به قدرت خویش فکر کنید.این که می توانید هر آنچه را که بخواهید به دست بیاورید،اگر به خودتان ایمان داشته باشید.او به شما کمک می کند که ترس های بی مورد و اضافی زندگی تان را دور بندازید و تعامل اجتماعی تان را گسترش دهید.مهارت هایتان را کشف کنید و در آن کار کنید تا به موفقیتی که می خواهید برسید بدون اینکه شادی را از دست بدهید.

“شادی واقعی در قدرت ذهن است”

کتاب قدرت نامحدود نگرش شما را به زندگی تغییر می دهد و شما را به افق بالاتری می برد،انقلابی برای ذهن. گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه در اوج خود عملکرد بدست آورید در حالی که آزادی عاطفی و مالی به دست آورید ، به رهبری و اعتماد به نفس برسید و همکاری دیگران را به دست آورید.

 

تصمیم، چگونه زندگی را تغییر می‌دهد!؟

“یک تصمیم واقعی ، با این واقعیت اندازه گیری می شود که شما عمل جدیدی انجام داده باشید. اگر عملی صورت نگیرد ، پس شما واقعاً تصمیم نگرفته اید”

این کتاب می تواند هدیه باشد،زیرا شما بعد از خواندن آن از کوچک ترین موجود در زندگیتان نیز الهام می‌گیرید و از پس هرکاری بر میایید.قدرت شما برای عوض کردن زندگی و رسیدن به رویاهایتان نامحدود و بی ابد است.

هرچند می تواند جوانبی منفی برای دوست داران واقع نگر نیز داشته باشد،زیرا هر کسی نمی تواند کنار بیاید و قبول نمی کند ولی تعدادی انگشت شمار بودند که این کتاب آن ها را تحت تاثیر قرار نداده است.

 

کتاب قدرت نامحدود برای شما:

اشتیاق او مسری است زیرا به شما نشان می‌دهد که چگونه :

برای از بین بردن ترس هر چند دقیقه ذهن خود را دوباره برنامه ریزی کنید.

با سلامتی و انرژی دیدنی بدن خود را تأمین کنید.

روابط بین فردی خود را به طرز چشمگیری بهبود بخشید.

یک ارتباط قانع کننده شوید و با هر کسی که ملاقات می کنید ارتباط فوری ایجاد کنید.

از موفقیت دیگران برای بازسازی خود استفاده کنید.

“پنج کلید ثروت و خوشبختی را کشف کنید.

بر فرمول نهایی موفقیت مسلط شوید”.

 

به ما بگو چطور هستیم ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نمایش بیشتر

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا، یک موسسه آموزش مهارت‌های فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روش‌های ایده‌پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارت‌های مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد، مدیران و سازمان ها می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا