اخبار

درج خبر انعکاس بزرگترین کمپین هوش هیجانی دنیا توسط دکتر علوی در خبرگزاری ها

 • با توجه به تعداد بالای شرکت کنندگان، بزرگترین دوره هوش هیجانی توسط دکتر علوی،بازتاب آن به سرعت در خبرگزاری های معتبر داخلی و خارجی انعکاس گسترده ای یافت. از آنجاییکه که دکتر یحیی علوی یکی از اساتید برجسته دنیا در حوزه  هوش هیجانی است، این دوره به عنوان بزرگترین دوره برگزار شده در کشور شناخته شد.

  هوش هیجانی یا مدیریت احساسات EQ – یکی از علوم مرتبط با روانشناسی فردی برای مدیریت و کنترل احساسات شناخته می شود، به گونه ای که در مقالات علمی دنیا با توجه به اهمیت آن به مراتب از دیگر حوزه های روانشانسی مقالات علمی بالاتری منتشر شده است. دوره هوش هیجانی بر اساس منطق بهبود مهارت فردی برای کنترل و مدیریت احساساتی که در اختیار افراد نبوده و یک عدم تعادل روانی در زندگی خصوص و شغلی آنها محسوب می شود، ایجاد گردید.

  پایگاه خبری خبر آنلاین در سایت خود با اختصاصی خبری نسبت به  دکتر یحیی علوی وی را استادی بین المللی در حوزه مهارت فردی دانست که بطور مستمر طی ۱۲ سال با آموزش هوش هیجانی به هزاران دانشجو، بصورت تخصصی در ایران بزرگترین دوره هوش هیجانی دنیا را در مدرسه کسب و کار آیا برگزار کرده است و در هر دوره تلاش کرده است که آخرین متد و دستاوردهای علمی به شرکت کنندگان ارائه کند.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  خبرگزاری آنا هم با اشاره دوره هوش هیجانی برگزار شده توسط دکتر یحیی علوی را به عنوان بزرگترین دوره نامبرده است، و با ذکر اینکه با آموزش تکنیک های هوش هیجانی در این دوره افرادی که شرکت کرده بودند توانستند با مهارت کنترل بر احساسات خود، نبوغ عاطفی خود را ارتقا داده  تا شناختی صحیح از نقاط قوت و ضعف خود پیدا کنند، چرا در دست یابی به عزت نفس پایدار بسیار مهم است.

  خبرگزاری همشهری، ایلنا، سایت خبری ایسنا، تابناک و خبرگزاری برنا هم با اشاره به تعداد بالای شرکت کنندگان دوره هوش هیجانی این دوره را به عنوان یک حرکت مثبت آموزشی و رو به جلو برای بهبود مهارت های مدیریت استرس در تمامی ابعاد زندگی افراد برشمرده و به تحسین آن پرداخته‌اند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا