اخبار

چاپ نوبت دوم کتاب نقش هوش هیجانی در فروش

 • چاپ دوم کتاب پر فروش نقش هوش هیجانی در فروش، نوشته جب بلانت با ترجمه دکتر یحیی علوی و خانم عاطفه برقعی به تعداد  500 نسخه در دسترس علاقه مندان فروش قرار گرفت.

  کتاب نقش هوش هیجانی در فروش، با مثال هایی از واقعیت های علمی و کاربردی سعی در تغییر افکار و روش های فروش قدیمی با روش های نوین و جدید را آشنا می‌کند. از آنجایی که فروش یک امر انسانی است این کتاب نسبت به استاندارد جدید فروش مطالب آموزنده ای را در خود جمع کرده است.

  شما هر چقدر هم فروشنده حرفه ای باشید در صورتی که مهارت کافی در شناخت رفتار و افکار هیجانی مشتریان خود نداشته باشید، فروش شما حتی با برترین آموزش فروش جوابگو نخواهد بود. چرا که در این کتاب شما با روش های ایجاد روابط احساسی و پر اهمیت برای تبلیغ و فروش محصول آشنا خواهید شد.

  جت بلانت در این کتاب با ذکر داستان و سفرهای آموزنده شما را به دنیای حرفه ای فروش بر اساس شناخت افکار احساسی افراد خواهد برد که در نوع و سبک فروش شما تغییر بزرگی را ایجاد خواهد کرد.کتاب هوش هیجانی در فروش آنچنان مطالب با اهمیت و آموزنده بالایی دارد که به تمام افرادی که علاقه مند به ارتقای مهارت های فروش حرفه ای خود هستند، پیشنهاد داده می شود.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا