کتابخانه

معرفی کتاب افزایش سرعت فروش

اگر دنبال افزایش مهارت فروش خود هستید، کتاب افزایش سرعت فروش Velocity Selling نوشته باب یوریچاک ایده آل ترین کتاب تخصصی در حوزه مهارت فروش است. در این کتاب شما مهارت ترغیب دیگران برای خرید محصول و خدمات را یاد خواهید گرفت. با مهارت چگونگی کنترل فرایند فروش و ایجاد نظم در فروش را یاد خواهید گرفت.

این کتاب به عنوان یک کتاب مکمل فروش در کنار آموزش های حضوری تا 5 برابر توانمندی شما در فروش را افزایش می‌دهد. چرا که مهارت‌های ذکر شده در این کتاب شما را چگونگی ساختار نظام‌مند چرخه فروش تا ایجاد سود آشنا خواهد کرد.

آموزه های کاربردی در حوزه فروش

باب یوریچاک، در این کتاب به صورت پایه می آموزد که چگونه رفتارهای روزانه خود را کشف کنید و قدم به قدم برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی کنید. با روش‌های سودآوری بالا در فروش با شعار خریدار محور به شما کمک می‌کند به رویای خود در فروشندگی حرفه ای دست یابید.

اگر قصد داری به عنوان یک فروشنده حرفه ای فعالیت کنید باید با چرخه فروش، حواشی، نرخ تبدیل‌ها، جذب رضایت مشتری و افزایش بهره وری فروش در چند ماه به فروش بالا آشنا می‌کند.

جملات برگزیده کتاب افزایش سرعت فروش:

– نظم، کلید موفقیت است. نظم تعهدی است که به مهم‌ترین فرد زندگی خود می‌دهید و یعنی به آنچه موظف هستید عمل کنید، حتی اگر نمی‌خواهید.
– اینکه فکر کنید می‌توانید یا فکر کنید نمی‌توانید بستگی به خود شما دارد.
– هیچ چیز موفقی تاکنون به دست نیامده است مگر آنکه فرد باور کند در درون خود چیزی ماورای قدرت محیط دارد.
– شکست فرصتی برای شروع هوشمندانه دوباره است.
– آنچه را می‌ترسید انجام و آن را ادامه دهید، این سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه پی بردن و فائق آمدن بر ترس‌هاست.
– این ذهن است که از خوبی شر می‌سازد و خوشبختی، بدبختی، فقر و غنا را به وجود می‌آورد.
– اگر عزم شما برای موفقیت به اندازه کافی جزم شده باشد، شکست هرگز بر شما فائق نمی‌آید.

کتاب افزایش سرعت فروش مناسب چه کسانی است؟

افرادی که قصد دارند در تیم‌های فروش فعالیت کنند یا اینکه به عنوان مدیر و کارآفرین یک کسب و کار بخش فروش خود مدیریت کنند یا اگر فروشنده هستند با افزایش مهارت خود به درآمد بالایی برسند مناسب استو در این کتاب شما از مراحل کار یک چرخه فروش از جذب تا ایجاد درآمد آشنا خواهید شد.

به ما بگو چطور هستیم ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای
نمایش بیشتر

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا، یک موسسه آموزش مهارت‌های فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روش‌های ایده‌پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارت‌های مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد، مدیران و سازمان ها می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا