کتابخانه

معرفی کتاب شغل مناسب شما

Do What yoy Are

 • معرفی کتاب شغل مناسب شما نوشته پاول تایگر

  اگر دنبال کتاب عالی در حوزه شخصیت شناسی هستید، کتاب شغل مناسب شما بهترین گزینه است. در این کتاب شما با رازهای شخصیتی خود در تعامل و تصمیم گیری شغلی آشنا می شوید. کتاب شغل مناسب شما کتابی کلاسیک اما به روز در حوزه تجارت رو به رشد امروزی در سطح جهانی می باشد.

  نویسنده کتاب شغل مناسب شما یکی از افراد موفق و معروف در حوزه شخصیت شناسی می باشد که صدها مشاوره شغلی و فارغ التحصیل در حوزه مدیریت منابع انسانی آموزش داده است.

  با مطالعه کتاب شغل مناسب شما، به مهارت خودشناسی برای تصمیم گیری بهتر، متقاعد سازی و انتخاب شغل مناسب دست خواهید یافت. تمرین هایی که در این کتاب ارایه شده است جز خلاقانه ترین راهکارهای مرتبط با شناخت نقاط قوت و ضعف افراد محسوب می شود. بسیاری از مباحث این کتاب در استخدام و مصاحبه شغلی در سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

  جملاتی از متن کتاب شغل مناسب شما :

  لازم است که در همین جا به نکته ای اشاره کنیم. باید دانست که راه رسیدن به رضایت شغلی بسیار متنوع و مختلف است و این که بسیاری از مردم از کارشان رضایت دارند. تنها یک شغل ایده آل وجود ندارد که همه به جست و جوی آن بروند اما برای شما یک شغل ایده آل وجود دارد. در محل کار متغیرهای بسیار زیادی وجود دارد. شما برای رسیدن به رضایت شغلی باید بدانید چه ترجیحاتی دارید و بعد شغلی را پیدا کنید که این ترجیحات شما را بپوشاند بعضی از مشاغل گرمی و ثبات به دست می دهند و بعضی دیگر خطیر و پرچالش هستند. بعضی ساختارشان جا افتاده است و بعضی فاقد این ساختار هستند. ممکن است شغل از نوعی باشد که به مراودات و تبادلات اجتماعی فراوان احتیاج داشته باشید.بعضی از مشاغل هم به سکوت و آرامش احتیاج دارند. آیا شما دقیقا نمی دانید چه شغلی برای شما مفید است؟ آیا تاکنون لحظه ای به آن فکر کرده اید؟ اینکه مشاغل بسیار مختلف و عدیده ای وجود دارد نکته بسیار جالبی است. علتش هم این است که توانمندی های مردم و اولویت هایشان کاملا متنوع است. بعضی ها دوست دارند در قالب مدیران ارشد ظاهر شوند و تصمیمات مهم بگیرند. دیگران ممکن است مناسب این انتخاب نباشند. برای بعضی ها پول اولویت اول است و می خواهد پول کلانی به جیب بزنند و بعضی دیگر می خواهند کمکی به جامعه خود بکنند و بنابراین پول برایشان اهمیت کمتری دارد. بعضی ها با ارقام و آمار راحت هستند اما بعضی دیگر از خواندن صورت سود و زیان سردرد می گیرند و این قصه سر دراز دارد

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا