کتابخانه

معرفی کتاب چرایی خود را پیدا کنید

 • معرفی کتاب چرایی خود را پیدا کنید اثری از سایمون سینک، دیوید مید و پیتر داکر (Simon Sinek, David Mead, Peter Docker)

  اگر شما مدیر یک سازمان یا یک کسب و کار یا یک شغل هستید و دوست دارید برای بقا و ایجاد  و رسیدن به هدف معنی دار حرکت کنید کتاب چرایی خود را پیدا کنید مناسب شما است.

  در این کتاب شما با مهارت فردی ناشناخته درونی خود و چگونگی تحریک و استفاده از این مهارت ها، برای ایجاد برنامه بقا و ایجاد یک مسیر حرکت در کسب و کار آشنا خواهید شد. تمرین و روش هایی که در این کتاب برای شما آورده شده است کمک می کند بتوانید با شناسایی چالش و روش های حل مسئله در کسب و کار خود به نتیجه ای که مد نظر دارید برسید.

  این کتاب صدها هزار نسخه فروش داشته و به دلیل اینکه در نگارش این کتاب مخاطبان زیادی را هدف قرار داده است حتی افرادی که به دنبال شغل مناسب هستند این کتاب را می توانند تهیه کرده و آموزش های مفید آن را مورد استفاده قرار دهند.

  در کتاب چرایی خود را پیدا کنید، در حوزه مدیریت سازمانی دارای نکات آموزشی زیادی برای مدیران، جهت انتخاب و استخدام کارمندان بهتر و مسئولیت پذیر برای سازمان و کسب و کار است. تمرین هایی که در کتاب آورده شده است الهام بخش بوده و با هدف افزایش توانایی شما در مدیریت امور روزمره اجتماعی و شغلی تنظیم شده است.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  چکیده ای از معرفی کتاب چرایی خود را پیدا کنید

  آیا می‌دانید که چرا صبح از خواب برمی‌خیزید، به سر کار می‌روید، غذا می‌خورید، می‌خوابید و همه این‌ کارها را تکرار می‌کنید؟ به بیانی دیگر، آیا در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود، هدف مشخصی دارید و در مسیر خاصی گام برمی‌دارید؟

  اگر قادر نیستید با صدای بلند و قاطع به این پرسش‌ها پاسخ «بله» بدهید، نگران نباشید؛ بسیاری از افراد علت کارهایی که انجام می‌دهند را نمی‌دانند و به همین خاطر، پس از اتمام یک روز کاری، با رضایت خاطر به خانه بازنمی‌گردند.

  این بوک‌لایت، درباره «یافتنِ چرایی شما» است. به این معنا که از این به بعد بدانید برای چه هدفی هر روز در زندگی خود کارهای خاصی را به انجام می‌رسانید. این که بدانید به چه علت هر روز صبح از خواب برخواسته و به سر کار می‌روید، چنان انگیزه بالایی به شما می‌دهد که درنتیجه‌ این کار را با میل و علاقه بیشتری انجام خواهید داد.

  با مطالعه این بوک‌لایت، در می‌یابید که چگونه آگاهی لازم درباره‌ چرایی خود را به دست آورید و سپس چگونه با تکیه بر این آگاهی، زندگی خود را از‌سرگیرید.

  رسیدن به این آگاهی می‌تواند با رجوع به گذشته‌ خود و جمع آوری داستان‌های آن باشد و یا توسط اشتراک گذاری این داستان‌ها با افراد غریبه در زمان حال.

   وقتی مشتری یا ارباب رجوع جدید را می بینیم، اولین چیزی که بیشترمان به آن ها می گوییم چیستی کارمان است. سپس چگونگی انجام آن یا وجه تمایزمان را توضیح می دهیم.به نظرمان، چنین کاری برای جوش دادن معامله، تغییر نظر آن ها یا متقاعد کردن شان به انجام کار خاصی کفایت می کند. چنین ارائه ای به صورت زیر است: ما کاغذ می فروشیم. باکیفیت ترین محصول را با بهترین قیمت ممکن عرضه می کنیم. قیمت مان از تمام رقبا پایین تر است. می خواهید کمی کاغذ بخرید؟

   

  سرفصل های کتاب چرایی خود را پیدا کنید

  درباره‎  نویسندگان
  پیشگفتار مترجم
  پیشگفتار سایمون سینک
  مقدمه
  فصل ۱: با چرا شروع کنید
  فصل ۲: چرایی‎تان را کشف کنید
  فصل ۳: کشف چرایی برای افراد
  فصل ۴: کشف چرایی برای گروه ‎ها
  فصل ۵: کشف چرایی برای گروه ‎ها
  فصل ۶: بیان چگونگی‎ هاینان
  فصل ۷: موضع بگیرید
  ضمیمه‎ی ۱: پرسش‎های متداول
  ضمیمه‎ی ۲: نکاتی برای همیار در کشف چرایی فردی
  ضمیمه‎ی ۳: نکاتی برای تسهیل‎ گر در کشف فرایند چرایی قبیله

  درباره سایمون سینک

  Simon Sinekمتولد 1973 به عنوان مشاور سازمانی و یکی از حرفه ای ترین سخنرانان بریتانیایی تبار است که در دانشگاه کلمبیا در حال تدریس است.

  کتاب های «با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش می‌شوند» به عنوان یکی از کتاب های پرفروش آمازون در سال 2009 شناخته شده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  نمایش بیشتر
  یکساعت اول دوره زبان بدن را رایگان ببینید دوره زبان بدن و چهره شناسی

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا