معرفی شخصیت

درباره دین بیل بولدینگ

درباره دین بیل بولدینگ

پرفسور  Dean Bill Boulding ریئس و عضو هیت مدیره شرکت دوک از دانشکده جی بی فواکو The Fuqua School of Business می‌باشد.  شغل قبلی وی در فوکوا معاون مدیر، استاد ارشد برنامه ریزی و مشاوره برنامه های روزانه مربوط به مدیریت دوره  MBA بود. همچنین در زمینه معاون هماهنگی برای مناطق و شعبات مختلف دانشکده  (GMAC®) در حوزه بازاریابی، مدیریت مشترک و ارتباط با مشتری و عضو انجمن رهبری و برنامه مدیریت پیشرفته GMAT بود.

 

Dean and J.B. Fuqua Professor
Dean and J.B. Fuqua Professor

زندگی نامه دین بیل بولدینگ

او مدرک لیسانس خود را از کالج Swarthmore تا سطح دکترا دریافت کرد. در علوم مربوط به مدیریت و اقتصاد وارد مدرسه وارتون دانشگاه پنسلوانیا شد. به دلیل علاقه شدید به مدیریت و بازاریابی و مدیریت استراتژیک سازمانی در حوزه‌های مختلف با عناوین مختلفی مشغول به کار و فعالیت شد.

تحقیقات مختلفی در حوزه بازاریابی، مدیریت و سلامت، در مجلات معتبری مانند Marketing Science, Management Science, Journal of Marketing, the Journal of Consumer Research, the Harvard Business Review, the Journal of Marketing Research and the New England Journal of Medicine چاپ و منتشر کرده است.

علایق دین بیل بولدینگ

علاقه بسیار زیادی به تدریس در حوزه مدیریت، بازاریابی و استراتژی دارد. دروس او در سه حوزه مدیریتی ( رهبری، اخلاق و سازمان و مبانی فرهنگ و تمدن رهبری ) متمرکز است. در سوابق او جایزه بهترین معلم برجسته فوکوا و برنده جایزه هئیت علمی بانک آمریکا به دلیل مهارت بالا در تدریس دروس رهبری و خدمات دیده می‌شود. به عنوان مشاوره شغلی با بسیاری از شرکت‌هایی مانند IBM، AT&T، Bank of America، Sears، Eli Lilly، Blue Cross/Blue Shield، Ford Motor Company، Lafarge، Stride Rite، Wolseley، Hanes، Harnischfeger، Thomson Newspapers، Siemens، و Citibank مشغول فعالیت بود.

به عنوان استاد افتخاری در کاخ سفید در توسعه شیوه های مدیریت مدارس کسب و کار در حوزه زنان و خانواده‌های کارگری به عنوان مبتکر فعالیت مختلفی را به انجام رساند. او به عنوان یکی از رهبران ابداع شیوه DQ شرافت در مدیریت معروف است.

خلاصه بیوگرافی :

  • علاقه : آموزش و پژوهش
  • تخصص : مدیریت و رهبری، استراتژی و عملکرد سازمانی در حوزه تصمیم گیری مدیریتی و پاسخگویی به مشتریان
  • سمت : مدیر دانشگاه دوک : دانشکده تجارت فوکوا

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
نمایش بیشتر

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا، یک موسسه آموزش مهارت‌های فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روش‌های ایده‌پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارت‌های مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد، مدیران و سازمان ها می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا