کتابخانه

معرفی کتاب مدیر عالی + دانلود خلاصه کتاب

its the manager

 • معرفی کتاب مدیر عالی + دانلود خلاصه کتاب

  کتاب مدیر عالی نوشته جیم کلیفتون و جیم هارتر می باشد که با موضوع بهبود رفتار سازمانی به شما کمک می‌کند بتوانید برای داشتن عملکرد مناسب و دستیابی به اهداف‌ خود به سرمایه‌های انسانی متخصص، اخلاق مدار و با استانداردهای مطابق با فرهنگ متعالی در سازمان برسید.
  در این شرایط، مدیریت سرمایه‌های انسانی در جذب، پرورش و نگهداشت سرمایه‌های انسانی دخیل است و کارایی و اثربخشی هر سازمان به معنای توانایی مدیران آن در چگونگی تخصیص و به‌کارگیری این سرمایه‌ها در موفقیت سازمان است.

   

  کتاب مدیر عالی ضمن تأکید بر این موضوع با ارائه بیش از ۵۰ یافته غیرمنتظره در پنج بخش مختلف شامل: استراتژی، فرهنگ، برند استخدامی سازمان‌ها، گذار از رئیس به مربی (کوچینگ)  و ترسیم آینده کار، به‌صورت مجزا به تشریح و دستاوردهای ویژه‌ای که در تحقیقات گسترده مؤسسۀ گالوپ به دست آمده است، می‌پردازد.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  بخش های از کتاب مدیر عالی در یک نگاه خلاصه :

  چرا تغییر سازمانی سخت است؟  به دلیل اینکه انسان ها عمدتا عضو گروه های کوچک یا اصلاحا قبایل بودند در یک قبیله هر یک از اعضا نقش و انگیزه هایی برای ایجاد ارزش به عهده دارند و بقیه قبلیه در گروه نقش هر فرد بود. لذا کلمه ما بودن در مقابل من یکی از دلایل سخت بودن تغییر فرهنگ در سازمان است.

  پنج سوال برای معارفه  کارمندان جدید :

  1. ما در اینجا چه چیزی باور داریم؟
  2. نقاط قوت من چیست؟
  3. نقش من چیست؟
  4. شرکای من چه کسانی هستند؟
  5. آینده من در اینجا به چه شکل خواهد بود؟

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا