اخبار

غوغای توئیتر در بازار بورس

 • غوغای توئیتر در بازار بورس

  پس از شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کار های جهان با افت شدیدی در سهام خود مواجه شده اند که ضرر سنگینی به اقتصاد جهان نیز وارد گردیده است. اما در این میان شرکت هایی نیز وجود دارند که با وجود این بحران شدید اقتصادی سهامشان به صورت میانگین رشد هم داشته است. آمار های بدست آمده نشان می دهد سهام Twitter رشد بسیار خوبی را در چند ماهه اخیر تجربه کرده است. خبرها حاکی از این موضوع است که شبکه اجتماعی توئیتر علی رقم اینکه اعلام نمود تبلیغات سیاستمداران برای انتخابات را قبول نمی کند، رشد 20 درصدی را در هر سهم خود تجربه نموده است. این شبکه اجتماعی از معدود فضاهایی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در آن فعالیت می کند. در ادامه خبر ” غوغای توئیتر در بازار بورس “ با مدرسه کسب و کار آیا همراه باشید.

  بر اساس آخرین اخبار منتشره از بازارهای بورس در سراسر جهان سهام کمپانی توئیتر تنها در 2 ماه اول سال 2020 میلادی توانسته رشدی معادل 20 درصد داشته باشد. این عدد بسیار بالاتر از رشدی است که شبکه های اجتماعی رقیب توئیتر مانند فیس بوک و اسنپ چت، در مدت مشابه تجربه نموده اند.

  توئیتر همچنین رکوردی دیگر به جای گذاشته و عددی فوق العاده را به عنوان سود خود گزارش نموده است. درآمد سه ماهه توئیتر بسیار بسیار فراتر از انتظارات متخصصان بازار بورس Wall Street بوده و از عدد یک میلیارد دلار نیز گذشته است. این کمپانی همچنین اعلام نموده است که تعداد کاربران فعالی که هر روز به توئیتر سر می زنند رشد فوق العاه 21 درصدی را تجربه نموده است که یک رکورد در نوع خود محسوب می گردد.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  یکی از متخصصان شبکه های اجتماعی معتقد است، کارهایی که توئیتر انجام داده تا تجربه کاربری مشتری را بهبود بخشد، دلیل این رشد فوق العاده بوده است. بر همین اساس ارزش هر سهم Twitter به 40 دلار رسید که بالاترین سطح در چند ماه اخیر بوده است. همچنین پیش بینی می شود، بازدید توئیتر در چند ماهه آینده بالاتر رفته و حجم آگهی های تبلیغاتی که دریافت می کند، بسیار بالاتر برود زیرا کمپانی های بزرگ، رویداد های بزرگ و ورزشی تمایل بسیاری به انجام تبلیغات در توئیتر دارند.

  بنر اخبار مدرسه کسب و کار آیا

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  نمایش بیشتر
  یکساعت اول دوره زبان بدن را رایگان ببینید دوره زبان بدن و چهره شناسی

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا