کتابخانه

نقش هوش هیجانی در فروش

 • <div id=”27346422990″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/fiFQm?data[rnddiv]=27346422990&data[responsive]=yes”></script></div>

  جب بلانت نویسنده کتاب نقش هوش هیجانی در فروش ، سرهنگ نیروی هوایی که به نوعی سون تزوی آمریکایی بود و «حلقه مشاهده، جهت گیری، تصمیم گیری و اقدام» را تعمیم داد، از وزارت دفاع آمریکا که بسیار به تکنولوژی علاقه مند بودند، خواست که اولویت های مشخص که از نظر او «انسان، ایده، و تکنولوژی» بودند را به ترتیب درجه بندی کنند.

  به اعتقاد بلانت، انسان در درجه اول اهمیت قرار دارد و سپس تکنولوژی برای کمک به انسان و ایده های او به کار می آید و طبیعی است که نمی تواند در ایجاد و پیشرفت روابط، جایگزین تدبیر، خلاقیت، و تواناییهای بشر شود. .

  در جایی که شرکتها و صاحب نظران طرفدار تکنولوژی اعتقاد دارند که دیگر برد و باخت تجارت دست انسانها نیست و تکنولوژی حرف اول را می زند، جب بلانت با کتاب خود با نام نقش هوش هیجانی در فروش از راه می رسد. این کتاب فوق العاده درباره هوش هیجانی فروش و روابط انسانی در بهبود فروش شما تأثير شگفت انگیزی خواهد داشت و دیدگاهتان را نسبت به آن تغییر خواهد داد.

  شما به خصوص مهندسان فروش با مطالعه این کتاب به درک عمیق تری از روان شناسی انسان و ساختارهای مؤثر بر آن می رسید و می توانید برای آگاهی از گرایش های شناختی و احساسات مختل کننده که باعث تخریب روابط اجتماعی و به هدر رفتن تلاشهایتان برای به ثمر رساندن معاملات می شود، سفری به درون ذهن خود داشته باشید.

  ثبت نام در دوره هوش هیجانی دکتر یحیی علوی

  و مهم تر از همه اینکه جب شما را با این نظریه به حال خود رها نمی کند، بلکه برای دستیابی به بالاترین مرحله موفقیت به عنوان یک فروشنده فوق حرفه ای توصیه های با ارزشی از تأثیر هوش هیجانی در فروش، در اختیارتان قرار می دهد.

  به اعتقاد بلانت، فروش موفقیت آمیز با کنترل احساسات و تسلط بر روان و تأثیر گذاری در چارچوب فرایندهای خرید و فروش آغاز می شود. فروش ترغیب به تغییر است و ابتدا با تغییر خود و سپس کمک به مشتری برای عبور از وضعیت کنونی شروع می شود

  با بررسی عمیق تر هوش هیجانی متوجه می شوید چرا روان شناسی از تکنولوژی مهم تر است. از دلیل رفتارهای خاص مشتری احتمالی تان آگاه می شوید و می توان به منظور افزایش احتمال برد و به سرانجام رساندن معامله، تأثیری ماهرانه با رفتارها داشته باشید. انجام تست هوش هیجانی بار ان به شما کمک می کند بتوانید میزان مهارت خود در کنترل احساسات را بشناسید.

  این کتاب یکی از مهم ترین کتابهای فروش در بیست سال گذشته است و جب بلانت بهترین متخصصی است که می توانسته آن را بنویسد؛ زیرا تنها فرضيه ها را در کتاب ارائه نمی دهد، بلکه آخرین تحقیقات درباره روان شناسی انسان و علم عصب شناسی را در اختیار ما قرار می دهد.

  مطالب کتاب را کسی نوشته است که به عنوان یک فروشنده فوق موفق به فروشندگان و سازمانها کمک کرده است تا با بهبود بازدهی فروش، سرعت فروش و نتایج حاصل از آن را افزایش دهند.

  اگر درباره اینکه چرا فروشندگان فوق موفق به نتایج بهتری از رقبای خود دست پیدا می کنند، سؤالی دارید، باید بدانید دلیل موفقیت آنها محصولی که می فروشند نیست، بلکه روش فروششان است. اگر در جست و جوی روشی برای رقابت صحیح که شما را از همکارانتان متمایز کند هستید، این کتاب را به دقت مطالعه و توصیه های جب را به دقت پیگیری کنید و مطمئن باشید که جزو فروشندگان فوق موفق قرار خواهید گرفت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا