کتابخانه

کتاب نقش هوش هیجانی در فروش

جب بلانت نویسنده کتاب نقش هوش هیجانی در فروش ، سرهنگ نیروی هوایی که به نوعی سون تزوی آمریکایی بود و «حلقه مشاهده، جهت گیری، تصمیم گیری و اقدام» را تعمیم داد، از وزارت دفاع آمریکا که بسیار به تکنولوژی علاقه مند بودند، خواست که اولویت های مشخص که از نظر او «انسان، ایده، و تکنولوژی» بودند را به ترتیب درجه بندی کنند.

نقش هوش هیجانی در فروش

به اعتقاد بلانت، انسان در درجه اول اهمیت قرار دارد و سپس تکنولوژی برای کمک به انسان و ایده های او به کار می آید و طبیعی است که نمی تواند در ایجاد و پیشرفت روابط، جایگزین تدبیر، خلاقیت، و تواناییهای بشر شود. .

در جایی که شرکتها و صاحب نظران طرفدار تکنولوژی اعتقاد دارند که دیگر برد و باخت تجارت دست انسانها نیست و تکنولوژی حرف اول را می زند، جب بلانت با کتاب خود با نام نقش هوش هیجانی در فروش از راه می رسد. این کتاب فوق العاده درباره هوش هیجانی فروش و روابط انسانی در بهبود فروش شما تأثير شگفت انگیزی خواهد داشت و دیدگاهتان را نسبت به آن تغییر خواهد داد.

شما به خصوص مهندسان فروش با مطالعه این کتاب به درک عمیق تری از روان شناسی انسان و ساختارهای مؤثر بر آن می رسید و می توانید برای آگاهی از گرایش های شناختی و احساسات مختل کننده که باعث تخریب روابط اجتماعی و به هدر رفتن تلاشهایتان برای به ثمر رساندن معاملات می شود، سفری به درون ذهن خود داشته باشید.

و مهم تر از همه اینکه جب شما را با این نظریه به حال خود رها نمی کند، بلکه برای دستیابی به بالاترین مرحله موفقیت به عنوان یک فروشنده حرفه ای توصیه های با ارزشی از تأثیر هوش هیجانی در فروش، در اختیارتان قرار می دهد.

علت موفقیت فروش

به اعتقاد بلانت، فروش موفقیت آمیز با کنترل احساسات و تسلط بر روان و تأثیر گذاری در چارچوب فرایندهای خرید و فروش آغاز می شود. فروش ترغیب به تغییر است و ابتدا با تغییر خود و سپس کمک به مشتری برای عبور از وضعیت کنونی شروع می شود

با بررسی عمیق تر هوش هیجانی متوجه می شوید چرا روان شناسی از تکنولوژی مهم تر است. از دلیل رفتارهای خاص مشتری احتمالی تان آگاه می شوید و می توان به منظور افزایش احتمال برد و به سرانجام رساندن معامله، تأثیری ماهرانه با رفتارها داشته باشید. انجام تست هوش هیجانی بار ان به شما کمک می کند بتوانید میزان مهارت خود در کنترل احساسات را بشناسید.

این کتاب یکی از مهم ترین کتابهای فروش در بیست سال گذشته است و جب بلانت بهترین متخصصی است که می توانسته آن را بنویسد؛ زیرا تنها فرضيه ها را در کتاب ارائه نمی دهد، بلکه آخرین تحقیقات درباره روان شناسی انسان و علم عصب شناسی را در اختیار ما قرار می دهد.

اگر درباره اینکه چرا فروشندگان فوق موفق به نتایج بهتری از رقبای خود دست پیدا می کنند، سؤالی دارید، باید بدانید دلیل موفقیت آنها محصولی که می فروشند نیست، بلکه روش فروششان است. اگر در جست و جوی روشی برای رقابت صحیح که شما را از همکارانتان متمایز کند هستید، این کتاب را به دقت مطالعه و توصیه های جب را به دقت پیگیری کنید و مطمئن باشید که جزو فروشندگان فوق موفق قرار خواهید گرفت.

درباره jeb blount

مطالب کتاب را کسی نوشته است که به عنوان یک فروشنده فوق موفق به فروشندگان و سازمانها کمک کرده است تا با بهبود بازدهی فروش، سرعت فروش و نتایج حاصل از آن را افزایش دهند.

هر سال، جب ده‌ها هزار نفر را از طریق برنامه‌های آموزشی، کارگاه‌های آموزشی، کتاب‌ها، مقالات، پادکست‌ها، ویدئوها و سخنرانی‌های اصلی خود تحت تأثیر قرار می‌دهد. او به دلیل توانایی منحصر به فردش در ساده ساختن مفاهیم پیچیده و آسان برای همه شناخته شده است. Jeb به مردم کمک می کند تا برای رسیدن به اوج عملکرد سریع بتوانند با کنترل احساسات خود به فرد موفق در حوزه شغلی و اجتماعی تبدیل شوند.

خرید کتاب نقش هوش هیجانی در فروش

این کتاب توسط دکتر یحیی علوی ترجمه شده است و انتشارات نسل نواندیش نیز آن را به چاپ رسانده است. برای خرید مستقیم کتاب هوش هیجانی در فروش از اینجا اقدام نمایید.

به ما بگو چطور هستیم ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
نمایش بیشتر

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا، یک موسسه آموزش مهارت‌های فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روش‌های ایده‌پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارت‌های مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد، مدیران و سازمان ها می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا