tv

با این مهارت تا 90 درصد بفروش!

ما شخصیت هایی را داریم با ما همگرا هستند. برای همین هر چقدر هم تخصصی از فروش حرفه ای نداشته باشید، جذب شما خواهند شد. اما برای افرادی که واگرا هستند و 90 درصد شخصیت جامعه را تشکیل می دهند چگونه می توانیم بفروشیم!

تفکر واگرا چیست؟

تفکر واگرا نوعی فرآیند خلاقانه است که در آن چندین راه حل و ایده برای مقابله با یک چالش ارائه می شود. این طرز تفکر می تواند به افزایش خلاقیت و نوآوری در حل مسئله کمک کند. درک نحوه عملکرد این استراتژی تفکر نیز می تواند به شما در اجرای موفقیت آمیزتر آن در محل کار کمک کند.

تفکر واگرا روشی بدون ساختار و آزاد برای حل مسئله است که در آن شرکت کنندگان ایده ها یا راه حل های نوآورانه زیادی برای یک مشکل مبرم تولید می کنند. متفکران واگرا اغلب مستقل، کنجکاو و ریسک پذیر هستند.

دهه گذشته شاهد رشد سریع تعداد افرادی بوده است که سعی داشتند محصولات و خدمات را به افراد واگرا می فروشند. علیرغم این رشد سریع، تحقیقات اندکی در مورد پدیده فروش به افراد واگرا، به طور کلی، و در مورد تنشی که ممکن است در هنگام تلاش فروشندگان برای ایفای همزمان نقش فروشنده و فرد واگرا ، به طور خاص ایجاد شود، وجود دارد.

به ما بگو چطور هستیم ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
نمایش بیشتر

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا، یک موسسه آموزش مهارت‌های فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روش‌های ایده‌پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارت‌های مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد، مدیران و سازمان ها می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا